• 1 z 4
 

Naim DAC

Neohodnoceno
 

V Naim DAC dominují špičkové procesory Burr-Brown, které jsou obvykle používány v nejvyšších modelech. Naim DAC je kompatibilní se všemi obvyklými typy signálu, včetně formátů DSD64 a DSD128.

89 990 Kč / ks
Značka Naim
Kategorie DA převodníky
Zvolte variantu
Naim DAC černá Skladem 89 990 Kč / ks
   
 
  • Špičkový DA převodník. Univerzálnost přístroje, který nazýváme jednoduše DAC, je příkladná. V jeho obvodech dominují špičkové procesory Burr-Brown, které obvykle využíváme jen v našich nejvyšších modelech. Baterie osmi S/PDIF vstupů nabízí špičkové služby jakémukoliv digitálnímu zdroji. Úspěch je založen na odděleném čtení a časování digitálních sekvencí signálu, tedy, jinak řečeno, na dokonalém potlačení nestability generátoru časového pulzu oscilátoru (Jitter), přičemž správné kódování zajišťuje námi vyvinutý algoritmus. DAC je kompatibilní se všemi obvyklými typy signálu, včetně formátů DSD64 a DSD128. 40bitový SHARC DSP procesor zpracovává, filtruje a převzorkuje signály v maximálním rozlišení 24 bit/768 kHz. Ve výbavě najdeme také dvojici USB vstupů (čelní, zadní), samozřejmostí je dokonale řešené napájení, které je rozvedeno k deskám plošných spojů vždy samostatně, vždy s dokonalou stabilitou a čistotou. Ochranu před vniknutím radiofrekvenčního šumu řešíme pomocí samostatně izolovaných bloků každého z osmi S/PDIF vstupů.

  • DAC je vhodnou volbou při stavě ultimativního systému domácí reprodukce. Jeho digitálním srdcem lze pomoci k bezprecedentnímu výkonu celé řady výrobků NAIM. Uniti Core, NDX, ND5XS, CDX2, nebo CD5XS, v každém z uvedených partnerství vždy zaznamenáme neoddiskutovatelný zvukový přínos. Ten lze ještě posílit volbou nezávislého napájení převodníku, vhodnými komponenty jsou ultimativní zdroje XPS DR a PS 55 DR.

  • Audio vstupy 8x S/PDIF: 2x koaxiální BNC, 2x koaxiální RCA, 4x optický TOSLINK, USB
  • Analogové výstupy: DIN, RCA
  • Výstupní impedance: 20 Ω
  • Úroveň linkového výstupu: 2,2 V RMS
  • Zatěžovací impedance: 10 kΩ (min.)
  • Frekvenční rozsah: 10 Hz – 20 kHz, +0,1/-0,5 dB
  • THD: <0,002 %
Audio vstupy 2x koaxiální BNC, 2x koaxiální RCA, 4x optický TOSLINK, 2x USB A
Analogové výstupy DIN, RCA
Výstupní impedance 20 Ω
Úroveň linkového výstupu 2,2 V RMS
Frekvenční rozsah 10 Hz – 20 kHz, +0,1/-0,5dB
Hmotnost 5,6 kg
Rozměry (š x v x h) 432 x 70 x 301

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: