• 1 z 3
 

Audioquest Fire XLR

Neohodnoceno
 
High-endový audio kabel s konektory 2x XLR - 2x XLR. Vodiče z pevných stříbrných drátů (PSS), dutá fluor-polymerová izolace – FEP, osmivrstvý NDS, trojitá asymetrická geometrie, aktivní systém polarizace dielektrika DBS.
od 65 799 Kč / ks
Značka Audioquest
Kategorie Kabely
Zvolte variantu
0,5m Na dotaz 65 799 Kč / ks
   
1m Na dotaz 92 399 Kč / ks
   
1,5m Na dotaz 110 500 Kč / ks
   
2m Na dotaz 145 599 Kč / ks
   
3m Na dotaz 198 799 Kč / ks
   
 

Vodiče z pevných stříbrných drátů s hladkým povrchem (PSS): Technologie PSS využívající stříbro extrémní kvality umožňuje bezprecedentní čistotu zvuku a dynamický kontrast. Pevné vodiče eliminují zkreslení tvořené vzájemnou interakcí vláken. Použitý materiál přináší jasnější a jemnější zvuk než kabely z běžné OFHC, OCC, 8N a další mědi, protože obsahuje méně přechodů v rámci materiálu, méně nečistot a zcela jednoznačně podává lepší výkon.

Dielectric-Bias System (DBS): Aktivní systém polarizace dielektrika. Izolace zpomaluje signál uvnitř vodiče, systém DBS vytváří silné elektrostatické pole, které "sytí" a polarizuje (organizuje) molekuly izolace. Toto minimalizuje ukládání energie v izolaci a eliminuje četná nelineární zpoždění, která se zde vyskytují. Zvuk má poté překvapivě čisté pozadí, vyniknou detaily a také dynamický kontrast.

Karbonový osmivrstvý systém pro odstranění šumu (NDS): Dokonale odstíní rušení přenášené na uzemnění přístrojů a tak zabrání pozměnění zvuku.

Dutá fluor-polymerová izolace – FEP: Jakýkoliv pevný materiál přiléhající k vodiči se ve skutečnosti stává součástí nedokonalého obvodu. Izolace kabelů a desky plošných spojů absorbují energii a způsobují ztráty. Část této energie je uložena a následně uvolněna ve formě zkreslení. Vodiče využívají k izolaci dutou fluor-polymerovou izolaci plněnou vzduchem, protože vzduch neabsorbuje téměř žádnou energii a FEP je nejlepší extrudovaná pevná izolace, která absorbuje méně energie než jiné materiály. FEP dutá izolace nemá kolem sebe téměř nic jiného než vzduch okolo pevného PSS vodiče. Výsledkem je znatelně méně zkreslený zvuk, než při použití běžných materiálů.

Trojitě vyvážená geometrie: Tři vodiče ve "trojitém vyvážení" kabelu zajistí, že budou kladné i záporné signály mít stejné nízkozkreslující vodivé cesty ať už bude kabel zakončen RCA nebo XLR konektory.

Za studena svařované XLR konektory, postříbření přímo na konektory z vysoce kvalitní červené mědi.

Konektory Postříbřené XLR
Materiál vodičů Stříbro s povrchem PSS
Izolace Dutá fluor-polymerová izolace – FEP
Stínění Osmivrstvý karbonový systém NDS
Aktivní systém polarizace dielektrika DBS Ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: