• 1 z 4
 

Audioquest Wild Blue Yonder XLR

Neohodnoceno
 
High-endový audio kabel s konektory 2x XLR - 2x XLR. Vodiče z pevných stříbrných drátů (PSS). Stříbro je známé svou vysokou vodivostí a svou „bezbarvou“ zvukovou prezentací. Izolace tvrdá buničitá pěna FEP, sedmivrstvý NDS, trojitá asymetrická geometrie, aktivní systém polarizace dielektrika DBS.

 

od 96 198 Kč / ks
Značka Audioquest
Kategorie Kabely
Zvolte variantu
0,5m Na dotaz 96 198 Kč / ks
   
1m Na dotaz 127 398 Kč / ks
   
1,5m Na dotaz 170 798 Kč / ks
   
2m Na dotaz 204 398 Kč / ks
   
3m Na dotaz 271 598 Kč / ks
   
 

Ve svých vodičích s hladkým stříbrným povrchem disponuje Audioquest nejlepšími kovy. Stříbro je známé svou vysokou vodivostí a svou „bezbarvou“ zvukovou prezentací. Překvapí svým tonálním vyvážením a prezentací rychlosti blesku.

Vodiče z pevných stříbrných drátů s hladkým povrchem (PSS): Technologie PSS využívající stříbro extrémní kvality umožňuje bezprecedentní čistotu zvuku a dynamický kontrast. Pevné vodiče eliminují zkreslení tvořené vzájemnou interakcí vláken. Použitý materiál přináší jasnější a jemnější zvuk než kabely z běžné OFHC, OCC, 8N a další mědi, protože obsahuje méně přechodů v rámci materiálu, méně nečistot a zcela jednoznačně podává lepší výkon.

Dutá fluor-polymerová izolace – FEP: Jakýkoliv pevný materiál přiléhající k vodiči se ve skutečnosti stává součástí nedokonalého obvodu. Izolace kabelů a desky plošných spojů absorbují energii a způsobují ztráty. Část této energie je uložena a následně uvolněna ve formě zkreslení. Vodiče využívají k izolaci dutou fluor-polymerovou izolaci plněnou vzduchem, protože vzduch neabsorbuje téměř žádnou energii a FEP je nejlepší extrudovaná pevná izolace, která absorbuje méně energie než jiné materiály. FEP dutá izolace má kolem sebe téměř nic než vzduch okolo pevného PSS vodiče. Výsledkem je znatelně méně zkreslený zvuk, než při použití běžných materiálů.

Dielectric-Bias System (DBS): Aktivní systém na polarizaci dielektrika. Izolace zpomaluje signál uvnitř vodiče, systém DBS vytváří silné elektrostatické pole, které "sytí" a polarizuje (organizuje) molekuly izolace. Toto minimalizuje ukládání energie v izolaci a eliminuje četná nelineární zpoždění, která se zde vyskytují. Zvuk má poté překvapivě čisté pozadí, vyniknou detaily a také dynamický kontrast. Baterie vydrží roky, zkušební tlačítko a zabudovaná LED umožňují jejich občasnou kontrolu.

Karbonový sedmivrstvý systém pro odstranění šumu (NDS): Dokonale odstíní rušení přenášené na uzemnění přístrojů a tak zabrání pozměnění zvuku.

Trojitě vyvážená geometrie: Tři vodiče ve "trojitém vyvážení" kabelu zajistí, že budou kladné i záporné signály mít stejné nízkozkreslující vodivé cesty, ať už bude kabel zakončen RCA nebo XLR konektory.

Za studena svařované XLR konektory: Postříbření přímo na vysoce čistou OCC  měď: Tato konstrukce konektoru umožňuje perfektní studené spojení mezi kabelem a konektorem. Toto spojení mezi konektorem a vodičem je umožněno systémem svařování za studena, které umožňuje lepší připojení a zajišťuje netečnou strukturální integritu vodiče. Systém svařování za studena zahrnuje kombinaci vysokého tlaku v bodě spojení a použití stříbrné pasty.

Konektory Postříbřené XLR
Materiál vodičů Stříbro s povrchem PSS
Izolace Dutá fluor-polymerová izolace – FEP
Stínění Sedmivrstvý karbonový systém NDS
Aktivní systém polarizace dielektrika DBS Ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: