• 1 z 2
 

Audioquest Rocket 44 FR

Neohodnoceno
 

Sada excelentních high-end reproduktorových kabelů, průměr 13 AWG (2,63 mm²). Provedení Full-Range.

od 10 429 Kč / ks
Značka Audioquest
Kategorie Sety
Zvolte variantu
1,5m Na dotaz 10 429 Kč / ks
   
2m Na dotaz 11 899 Kč / ks
   
2,5m Na dotaz 13 369 Kč / ks
   
3m Na dotaz 14 839 Kč / ks
   
3,5m Na dotaz 16 309 Kč / ks
   
4m Na dotaz 17 779 Kč / ks
   
 

Rocket 44 FR výrobce Audioquest je sada Full-Range high-endových bezkompromisních reproduktorových kabelů o průměru 13 AWG (2,63 mm²).

Rocket 44 do své směsi vodičů začleňuje vysoce čistou měď s perfektním povrchem (Perfect-Surface Copper+, neboli PSC+), která zajišťuje méně přechodů v rámci struktury materiálu a potlačuje a omezuje tak drsnost zvuku. Ve výsledku pečlivě vyladěná kombinace PSC a PSC+ (s převahou PSC+) umožňuje kabelu Rocket 44 podávat zcela čirý a nevídaně jasný zvuk.

Carbon-Based Noise Dissipation + Cross-Talk-Dissipation jsou systémy pohlcení šumu a přeslechů; jde o potažení negativních vodičů speciální vrstvou částečně vodivého polyethylenu s obsahem uhlíku. Tento výjimečný materiál pak tlumí ruchy, které tak nejsou přenášeny zpět do zesilovače. Kladné vodiče jsou izolovány pomocí polyethylenové pěny se vstříknutým dusíkem, která je patřičně nízkoztrátová a zabraňuje "out-of-focus" efektu běžného u jiných materiálů.

Double Star-Quad geometrie: Vzájemná poloha vodičů a jejich správné uspořádání určují základní elektrické vlastnosti kabelu (= kapacitanci a indukčnost). Avšak i když jsou tyto vlastnosti udržovány v rovnováze, vzájemný vztah vodičů může velmi negativně ovlivnit výsledný zvuk. Double Star-Quadkoncepce kabelu Rocket 44 nabízí nesrovnatelně lepší vlastnosti (dynamický kontrast, srozumitelnost), než kdyby byly tyto vodiče vedeny paralelně.

Spread Spectrum Technology (SST): Každý vodič má, dle své velikosti a tvaru, specificický profil ruchu. Radiálně symetrické vodiče (pevné či trubkové) mají sice nejméně nespojitostí, každý vodič konkrétní šířky má však svou specifickou "zvukovou stopu". SST je metoda, která značně omezuje vznikání nedokonalostí signálu pečlivou kombinací různě velkých vodičů, což vyústí ve výjimečně čirý, čistý a dynamický zvuk.

Zakončení: Audioquest má širikou nabídku high-endových konektorů, které umožňují bezpečné připojení kabelu Rocket 44 k libovolnému typu zařízení. Zakončení Audioquest mohou vypadat matně, zlatě či stříbrně, protože jsou tyto kovy naneseny přímo na konektor. Nenajdete zde žádnou drsně znějící niklovou vrstvu. Audioquest PK-Spade jsou měkké, protože měkký kov je lepší – zajišťuje kvalitnější propojení. Pro vybavení vyžadující banánky či BFA konektory nabízí excelentní výkon Audioquest PK-BFA/Banana. 

  • Průměr: 13 AWG (2,63 mm²).
  • Vodiče: pevné – měď s hladkým povrchem (PSC a PSC+).
  • Může být zakončeno vidličkami či banánky.
  • V sadě jeden pár kabelů.

 

Poznámka: zakončení kabelu jsou patřičně označena ("Speaker End", nebo "Amp End"), zapojte je, prosím, podle tohoto označení.

Materiál vodičů Měd PSC a PSC+
Průřez vodičů 2,63 mm²
Izolace Polyethylen a polyethylenová pěna se vstříknutým dusíkem,
Konektory Postříbřené banánky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: